אודות \ צור קשר \ תקנון \ דף הבית                                                                                                משלוח חינם עד הבית החל מ 200₪                                                         טל' חנות: 03-5221464 - טל הזמנות  :050-405-3-405

לקוח/ה יקר/ה,

באפשרותך למסור לנו, במועד המכירה או במועד האספקה, פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני מהמגזר הביתי הדומה לפריט/ים שנמכר/ו לך, בכמות או במשקל דומים לפריט/ים שנמכר/ו לך, אשר מקורה בציוד חשמלי ואלקטרוני שנועד לשימוש דומה לפריט/ים שנמכר/ו לך.

החזרה זו אינה כרוכה בתשלום או בכל תמורה אחרת מצידך. מיקום אזור ההחזרה של פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני הוא בחנות בה את הנך רוכש את המוצר החדש. מסירת פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני במועד האספקה אפשרית במעמד האספקה של המוצרים הבאים ובתיאום מראש.. 

במקרה של מכירה מקוונת של ציוד חשמלי ואלקטרוני המתאים גם לשימוש ביתי או של סוללות, ניתן להחזיר את פסולת הציוד החשמלי והסוללות באחד מ 3,000 מוקדי האיסוף של תאגיד מ.א.י מחזור אלקטרוניקה ישראל, הפזורים ברחבי הארץ ובהם במרכזי קניות ותחנות נוחות של תחנות דלק, שהיא דרך יעילה אחרת לקיום הוראות החוק..

יובהר, כי איננו מקבלים פריט פסולת ציוד וסוללות מזיקה..

למוקדי איסוף למחזור פסולת אלקטרונית :
מ.א.י – תאגיד למיחזור אלקטרוניקה לישראל – פסולת אלקטרונית (mai.org.il)


להלן סעיף 22 מתוך תקנון "האתר משיח ציוד טכני"

22.        פינוי פסולת אלקטרונית:

22.1.          האתר רואה חשיבות רבה ביישום הוראות החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות, התשע"ב ב-2012 ("החוק").

22.2.          בהתאם לחוק, הלקוח זכאי לפינוי ללא תמורה של פסולת ציוד חשמלי ואלקטרוני הדומה בסיווג, כמות ומשקל למוצר אותו רכש באתר.

22.3.          ניתן למסור את המוצר הישן בחנות או במעמד האספקה למוביל שיספק את המוצר שנרכש באתר בתיאום מראש לאחר ביצוע הרכישה ,או לנקודת שירות סבירה.

22.4.          המוצר הישן חייב להיות מנותק טרם פינויו מכל חיבור לתשתיות או לחפצים כלשהם והוא יפונה כשהוא יכול לעבור בבטחה ובחופשיות את מפתן הדירה ו/או הבניין, ללא צורך בפירוק או ניתוק חלקים ממנו.

22.5.          במקרה של "פינוי חריג", כהגדרתו בנוהל המשרד להגנת הסביבה מיום 24.7.2017, ובעדכון ואישור הלקוח מראש, האתר יהיה רשאי לגבות תשלום בגין הפינוי.

22.6.          כמו כן, ניתן להשליך פסולת אלקטרונית, לרבות סוללות, במיכל האיסוף אשר הוצב בחנות ברחוב השיקמה1, אזור. לפרטים נוספים ולהבהרות בנוגע לאפשרות ההחזרה של פסולת ציוד וסוללות ניתן לפנות אלינו באחד מהאמצעים הבאים

כתובת:

השיקמה 1 אזור

טלפון:

050-4053405;

טלפון:

03-522-1464

דוא"ל: 

m.tech.orders@gmail.com

mashiach.tech.service@gmail.com

Mashiach.tech.build@gmail.com

logo בניית אתרים